Palety

Výkup a predaj
paliet

Palety EUR sú neoddeliteľnou súčasťou pri manipulácii tovaru a v súčasnej dobe sú najpoužívanejším výmenným typom prepravných paliet v Európe. Všetky europalety musia byť označené vypálenými symbolmi EUR, pre ktoré výroba podlieha prísnym normám a tak označenie EUR znamená vysokú kvalitu.

výkuip a predaj paliet košice

Nosnosť europaliet

  • 1000 kg – v prípade, že je záťaž nerovnomerne rozložená na ploche europalety
  • 1500 kg – v prípade, že je záťaž rovnomerne rozložená na plochu europalety
  • 2000 kg – v prípade, že je záťaž v celistvej forme a rovnomerne celou plochou dolieha na celý povrch ložnej plochy palety.

Využitie europaliet napriek tomu, že europalety majú pôvod v železničnej doprave, široko sa využívajú v špedícií a transporte tovaru. V mnohých priemyselných odvetviach sú baliace stroje normalizované pre ukladanie tovaru na europalety.

V posledných rokoch je možné sledovať trend, ktorý naštartoval spracovanie použitých aj nových europaliet na najrôznejší nábytok. Všetky palety sú vyrobené z kvalitného paletového reziva, bez plesni. Hranoly sú z jedného kusa dreva, rohy palety môžu byť otupené orezom. Nosnosť štandardných paliet je až do 1500kg.

Europalety ako nábytok

Ponúkame vám aj europalety ktoré sú vhodné na nábytok. V súčasnosti je to trend, existuje mnoho inšpirácii ako ich využiť… Mame ich stále skladom, tak nás neváhajte kontaktovať.

Palety kosice nabytok

V prípade záujmu kontaktovať na

Zavolaj nám: 0907 617 268

Zaoberáme sa výkupom
a predajom europaliet

Vykupujeme europalety typu

  • EUR paleta SVETLÁ
  • EUR paleta TMAVÁ
  • Vykupujeme aj poškodené europalety

Palety prinesiete k nám na prevádzku do Košíc na Jazernú ulicu a my ich Vám vyložíme vozíkom poprípade ručne.

Predaj europaliet

Firma toppal s.r.o. má zazmluvnených stálych obchodných partnerov, ak sa k ním chcete pridať tak nás kľudne kontaktujte. Naša prevádzka je dostatočne veľká na nákladku a vykládku z kamiona. Ohľadne cien europaliet a množstva nás kľudne kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na spoluprácu.

Služby

Výkup a predaj paliet

výkup a predaj paliet kosice

Vykupujeme a predávame europalety v Košiciach. Palety EUR sú neoddeliteľnou súčasťou pri manipulácii tovaru a v súčasnej dobe sú najpoužívanejším výmenným typom prepravných paliet v Európe.

Pozri viac

Palivové drevo

Tuhe palivo

Ponúkame na predaj štiepané palivové drevo v Košiciach. Štiepané palivové drevo, ktoré ponúkame je buk, dub, hrab. Palivové drevo máme v 3 rôznych dĺžkach

Pozri viacKontaktné
údaje

Predajňa paliet a palivového dreva

  • Jazerná ulica
  • 040 01 Košice